Sākumlapa > Grafiks

Nodarbību saraksts: 09.04. - 15.04.2018.

7:00
-
11:00
11:00
-
14:00
14:00
-
17:00
17:00
-
20:00
20:00
-
22:00
PIRMDIENA
7:30
Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
11:30
bodyART® Strenght
11:45
Brunch Yoga
YZ / Tatjana
12:30
Pilates
NZ / Dace
13:30
ABS+SEAT
NZ / Sendija
13:30
Functional Factory***
FFC / Danute
17:15
Functional Factory***
FFC / Sendija
17:30
Velo 60 ***
18:15
Callanetics
NZ / Irina
18:15
ABS
FFC / Danute
18:30
Yoga
YZ / Tatjana
18:30
XROSS
19:15
BodyPump™ ***
NZ / Danute
19:30
Streching
OTRDIENA
7:30
Velo 60***
8:30
Yoga
YZ / Tatjana
12:00
Power up
NZ / Danute
12:30
Ball Pilates
YZ / Dace
13:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
13:00
ABS+SEAT
NZ / Danute
13:30
Callanetics
YZ / Irina
14:00
BodyPump™ ***
NZ / Sendija
17:15
Nike Training Club
NZ / Danute
17:30
Deep Work
18:15
Pilates
NZ / Dace
18:15
Functional Factory***
FFC / Danute
19:00
Yoga
YZ / Tatjana
19:15
BodyPump™ ***
NZ / Sendija
19:30
Streching
TREŠDIENA
7:30
Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
11:30
bodyART® Energetic
11:45
Brunch Yoga
YZ / Tatjana
12:30
Pilates
NZ / Dace
13:30
Functional Factory***
FFC / Danute
13:30
ABS+SEAT
NZ / Sendija
16:15
Abdominal Fitness
NZ / Danute
17:15
BodyPump™ ***
NZ / Danute
17:30
Velo 60 ***
18:15
Callanetics
NZ / Irina
18:15
Functional Factory***
FFC / Sendija
18:30
Yoga
YZ / Tatjana
18:30
XROSS
19:15
Nike Training Club
NZ / Danute
CETURTDIENA
7:30
Velo 60***
8:30
Yoga
YZ / Tatjana
12:00
Power HIIT
NZ / Sendija
12:30
Ball Pilates
YZ / Dace
13:00
BodyPump™ ***
NZ / Sendija
13:30
Callanetics
YZ / Irina
16:15
Abdominal Fitness
NZ / Danute
17:15
Nike Training Club
NZ / Danute
17:30
bodyART® Strenght
18:15
Functional Factory***
FFC / Sendija
18:15
Fatburner step
NZ / Dace
18:30
Yoga
YZ / Tatjana
19:15
BodyPump™ ***
NZ / Danute
19:15
ABS+SEAT
FFC / Sendija
19:30
Streching
PIEKTDIENA
7:30
Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
11:30
bodyART® Strenght
11:45
Brunch Yoga
YZ / Tatjana
12:30
Pilates
NZ / Dace
13:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
13:30
BodyPump™ ***
17:15
ABS
NZ / Danute
17:15
Functional Factory***
FFC / Sendija
17:30
Velo 60 ***
18:15
Power HIIT
NZ / Sendija
SESTDIENA
10:00
Yoga 90
YZ / Tatjana
10:00
Body Toning
NZ / Irina
11:00
Callanetics
NZ / Irina
11:30
Yoga Ball
YZ / Tatjana
16:15
FIZIO
YZ
SVĒTDIENA
10:00
Fizio
YZ
11:30
Fatburner step
NZ / Dace
12:30
Pilates
NZ / Dace
Visas nodarbības ilgst 1h, ja nav norādīts citādāk
   - zema intensitāte      - vidēja intensitāte      - augsta intensitāte
* - viegla kustību koordinācija   ** - iesakām BB iesācējiem   *** - Uz nodarbību iepriekš jāpierakstās
LZ - lielā zāle      JZ - jogas zāle      MZ - mazā zāle      VZ - velo zāle