Sākumlapa > Grafiks

Nodarbību saraksts: 01.01. - 07.01.2018.

7:00
-
11:00
11:00
-
14:00
14:00
-
17:00
17:00
-
20:00
20:00
-
22:00
PIRMDIENA
7:30
Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
11:30
bodyART® Strenght
11:45
Brunch Yoga
YZ / Tatjana
12:30
BodyPump™ ***
13:00
Pilates
YZ / Dace
17:15
BodyPump™ ***
NZ / Sendija
17:30
Velo 60 ***
18:15
Callanetics
NZ / Irina
18:15
Abdominal Fitness 45
FFC / Danute
18:30
Universal Yoga
YZ / Tatjana
19:00
Functional Factory***
FFC / Danute
19:15
bodyART® Extreem 30
20:15
Step Energy
OTRDIENA
7:30
Velo 60***
8:30
Yoga
YZ / Tatjana
12:00
Power up
NZ / Danute
12:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
12:30
Ball Pilates
YZ / Dace
14:00
Senioru Fitness 50+
NZ / Dace
17:15
Deep Work
17:15
N+TC Strenght
NZ / Danute
18:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
18:15
Spiral Pilates
18:15
Abdominal Fitness 45
NZ / Danute
19:00
Tabata
FFC / Sendija
19:00
BodyPump™ ***
NZ / Danute
20:15
Muscle Toning
20:15
Vesela mugura
YZ
TREŠDIENA
7:30
Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
11:30
Medical & Recovery
11:45
Brunch Yoga
YZ / Tatjana
12:30
BodyPump™ ***
13:00
Ball Pilates
YZ / Dace
17:15
BodyPump™ 30+ABS30 ***
NZ / Danute
17:30
Velo 60 ***
18:15
Callanetics
NZ / Irina
18:30
bodyART® Extreem 30
18:30
Universal Yoga 1,5
YZ / Tatjana
19:15
Nike Training Club
NZ / Danute
CETURTDIENA
7:30
Velo 60***
8:30
Yoga
YZ / Tatjana
12:00
Body Toning
NZ / Irina
12:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
13:00
Tabata
FFC / Sendija
13:00
Salsa Fitness
NZ / Dace
14:00
Pilates
NZ / Dace
17:15
bodyART® Strenght
17:15
Power up
NZ / Danute
18:15
Medical & Recovery
18:30
Universal Yoga
YZ / Tatjana
19:15
BodyPump™ 45***
NZ / Danute
20:15
Muscle Toning
PIEKTDIENA
7:30
Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
11:30
bodyART® Strenght
12:45
BodyPump™ ***
13:00
Senioru Fitness 50+
YZ / Dace
17:30
Aero dance
18:30
Fat killer
NZ
SESTDIENA
10:00
Body Toning
NZ / Irina
10:00
Yoga 90
YZ / Tatjana
11:00
Callanetics
NZ / Irina
11:30
Yoga ball
YZ / Tatjana
12:00
Functional Factory***
NZ / Danute
SVĒTDIENA
12:00
Fatburner step
NZ / Dace
13:00
Pilates
NZ / Dace
14:00
Vesela mugura
YZ
15:00
Ārstnieciskā vingrošana
YZ
17:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
18:00
BodyPump™ ***
NZ / Sendija
Visas nodarbības ilgst 1h, ja nav norādīts citādāk
   - zema intensitāte      - vidēja intensitāte      - augsta intensitāte
* - viegla kustību koordinācija   ** - iesakām BB iesācējiem   *** - Uz nodarbību iepriekš jāpierakstās
LZ - lielā zāle      JZ - jogas zāle      MZ - mazā zāle      VZ - velo zāle