Sākumlapa > Grafiks

Nodarbību saraksts: 18.12. - 24.12.2017.

7:00
-
11:00
11:00
-
14:00
14:00
-
17:00
17:00
-
20:00
20:00
-
22:00
PIRMDIENA
7:30
Morning Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Spiral Pilates
11:30
bodyART® Strenght
11:45
Brunch Yoga
YZ / Tatjana
12:00
Functional Factory***
FFC / Uldis
12:30
BodyPump™ ***
13:00
Pilates
YZ / Dace
17:15
BodyPump™ ***
NZ / Sendija
17:30
Velo 60 ***
18:15
Callanetics
NZ / Irina
18:15
Abdominal Fitness 45
FFC / Danute
18:30
Lady Dance
MZ / Sigita
18:30
Universal Yoga
YZ / Tatjana
19:00
Functional Factory***
FFC / Danute
19:15
bodyART® Extreem 30
19:30
Velo 40+20 ***
MZ / Sigita
20:15
Step Energy
OTRDIENA
7:30
Velo 40+20 ***
7:30
Morning Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
YZ / Juta
12:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
12:00
Power up
NZ / Danute
12:30
Ball Pilates
YZ / Dace
14:00
Senioru Fitness 50+
NZ / Dace
17:15
N+TC Strenght
NZ / Danute
17:15
Deep Work
18:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
18:15
Abdominal Fitness 45
NZ / Danute
18:15
Velo 50 ***
MZ
18:15
Spiral Pilates
19:00
Tabata
FFC / Sendija
19:00
BodyPump™ ***
NZ / Danute
20:15
Muscle Toning
20:15
Vesela mugura
YZ
TREŠDIENA
7:30
Velo 40+20 ***
MZ / Sigita
8:30
Enerģētiskā vingrošana
11:30
Medical & Recovery
11:45
Brunch Yoga
YZ / Tatjana
12:00
Functional Factory***
FFC / Uldis
12:30
BodyPump™ ***
13:00
Ball Pilates
YZ / Dace
17:15
BodyPump™ 30+ABS30 ***
NZ / Danute
17:30
Velo 60 ***
18:15
Callanetics
NZ / Irina
18:30
bodyART® Extreem 30
18:30
Functional Factory***
FFC / Uldis
18:30
Universal Yoga 1,5
YZ / Tatjana
19:15
Nike Training Club
NZ / Danute
CETURTDIENA
7:30
Morning Yoga
YZ / Tatjana
7:30
Velo 40+20 ***
8:30
Pilates
YZ / Juta
12:00
Body Toning
NZ / Irina
12:00
Functional Factory***
FFC / Sendija
12:00
METCON-Boom+BB
MZ / Kārlis
13:00
Salsa Fitness
NZ / Dace
13:00
Tabata
FFC / Sendija
14:00
Pilates
NZ / Dace
17:15
bodyART® Strenght
17:15
Power up
NZ / Danute
18:15
Medical & Recovery
18:15
Velo 50 ***
MZ
18:30
Universal Yoga
YZ / Tatjana
19:15
BodyPump™ 45***
NZ / Danute
20:15
Muscle Toning
PIEKTDIENA
7:30
Morning Yoga
YZ / Tatjana
8:30
Pilates
11:30
bodyART® Strenght
11:45
Step Aerobics
NZ
12:45
BodyPump™ ***
13:00
Functional Factory***
FFC
13:00
Senioru Fitness 50+
YZ / Dace
17:00
Functional Factory***
FFC / Kārlis
17:30
Aero dance
18:30
Fat killer
NZ
SESTDIENA
10:00
Body Toning
NZ / Irina
10:00
Weekend Yoga 1,5h
YZ / Tatjana
11:00
Callanetics
NZ / Irina
11:30
Yoga ball
YZ / Tatjana
12:00
Functional Factory***
NZ / Danute
SVĒTDIENA
12:00
Fatburner step
NZ / Dace
13:00
Pilates
NZ / Dace
Visas nodarbības ilgst 1h, ja nav norādīts citādāk
   - zema intensitāte      - vidēja intensitāte      - augsta intensitāte
* - viegla kustību koordinācija   ** - iesakām BB iesācējiem   *** - Uz nodarbību iepriekš jāpierakstās
LZ - lielā zāle      JZ - jogas zāle      MZ - mazā zāle      VZ - velo zāle